Nabór na rok szkolny 2019/2020.

Znajdziecie tutaj informacje związane z naborem do szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2019/2020.

Szanowni Rodzice i Opiekunowie.
Informuję, że na stronie Łódzkiego Kuratora Oświaty opublikowano zarządzenie dotyczące terminów rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych.
Link do zarządzenia oraz wszystkich innych dokumentów znajdziecie Państwo także na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce „rekrutacja”.
Ponadto w dniu dzisiejszym wszyscy uczniowie otrzymali ulotki MEN dot. zasad naboru.
Bardzo proszę o zapoznanie się z treścią ww. dokumentów. W razie wątpliwości pozostaję do Państwa dyspozycji.
Elżbieta Rygielska

Terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego

Znajdziecie tutaj informacje związane z naborem do szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019, część z nich jest aktualna na rok szkolny 2019/2020.

- Oferta liceów ogólnokształcących na rok szkolny 2018/2019

- Oferta szkół zawodowych na rok szkolny 2018/2019

- Link do strony Urzędu Miasta Łodzi z aktualnymi informacjami na temat naboru.

- ZARZĄDZENIE Nr 12 / 2018 Łódzkiego Kuratora Oświaty z dnia 31 stycznia 2018 r. w sprawie ustalenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego, ...

- Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej w sprawie przeprowadzania postępowania rekrutacyjne go oraz postępowania uzupełniającego na lata szkolne 2017/2018–2019/2020 do trzyletniego liceum ogólnokształcącego, czteroletniego technikum i branżowej szkoły I stopnia, dla kandydatów będących absolwentami dotychczasowego gimnazjum

- punktowane konkursy

Ale to już było