BAL 2018 | maj 2018 |

Tak się bawiła reymontowska „Dwójka”…
W piątek 25 maja odbył się przedostatni w historii gimnazjum bal pożegnalny trzecioklasistów. Po całorocznym wysiłku i trudach egzaminu przyszedł czas na relaks i zabawę. Tradycją naszej szkoły jest pożegnalny bal, do rozpoczęcia którego hasłem jest polonez w wykonaniu wszystkich uczestników. Jak co roku wśród gości znaleźli się przedstawiciele drugoklasistów.
Zabawa była bardzo udana, wszyscy świetnie się bawili. Atrakcją balu był pokaz baniek mydlanych, który stanowił niespodziankę przygotowaną dla uczniów przez wychowawców.
Gdy o nadeszła pora rozstania i przyjechali rodzice, trzecioklasiści ciągle jeszcze nie mogli się rozstać. „Ostatnim piosenkom” nie było końca, a cierpliwość oczekujących rodziców została wystawiona na ciężka próbę. Atmosfera balu była niezapomniana i z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.
Bardzo dziękujemy rodzicom za zorganizowanie świetnej zabawy. Trzecioklasiści Gimnazjum nr 2 w Tuszynie