NOWY DYREKTOR | 14 luty 2018 |

W dniu 14 lutego 2018 roku nastąpiła zmiana na fotelu dyrektora Gimnazjum nr 2 w Tuszynie. Tego dnia rządy w szkole objął Mateusz Dymowski, który wylicytował "Fotel Dyrektora" podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Był to dzień pełen nowych zarządzeń. Najważniejszym z nich było skrócenie wszystkich lekcji w celu wygospodarowania dodatkowego czasu na rozegranie meczu w siatkówkę nauczyciele - uczniowie, mimo chęci rozegrano mecz chłopcy kontra dziewczęta (męską drużynę zasilił pan od fizyki ale nie był w tym dniu w formie i szybko dokonano zmiany). Kolejnym zarządzeniem było ustalenie "Dnia z telefonem" oraz "Przerw z muzyką". Ostatnim ustaleniem było brak w tym dniu kartkówek i odpytywania przy tablicy.
Mateusz spisał się bardzo dobrze co sprawia, że przy wyborze szkoły ponadgimnazjalnej wskazane będzie uwzględnienie funkcji zarządzającej.