WIGILIJNE SPOTKANIE SENIORÓW 2016 | 19 grudnia 2016 |

Wigilijne spotkanie seniorów – emerytowanych nauczycieli pracowników oświaty w Tuszynie.
Każdego roku w grudniu emerytowani nauczyciele i pracownicy oświaty, spotykają się w jednej ze szkół. W tym roku zaszczyt goszczenia seniorów przypadł naszej szkole. W poniedziałek 19 grudnia o godzinie 16.00 przybyli goście zasiedli w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej. Spotkanie rozpoczęło się od złożenia życzeń przez pana Witolda Małeckiego – Burmistrza naszego miasta, ks. Kanonika Henryka Leśniewskiego, Panią Dyrektor Barbarę Krawczyk – Podlecką, Panią Marię Kotlicką reprezentującą ognisko ZNP w Tuszynie. Honory gospodyni czyniła pani Dyrektor Elżbieta Rygielska. W świąteczny nastrój wprowadził wszystkich obecnych program artystyczny i mini koncert kolęd przygotowany przez uczniów po kierunkiem pani Katarzyny Wodzińskiej. Wreszcie nadszedł czas na dzielenie się opłatkiem, życzenia, wspomnienia. Na koniec wszyscy zostali zaproszeni do stołu na tradycyjny wigilijny poczęstunek. Cudowna świąteczna atmosfera, jaka panowała podczas spotkania, z pewnością zapadnie w pamięć zarówno gościom jak i gospodarzom .