KONKURS POŻARNICZY | 10 marca 2017 |

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. W szczególności służy popularyzowaniu wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.
Uczniowie naszej szkoły: Jakub Posim zajął I miejsce, a Dagmara Kotlicka zajęła III miejsce w eliminacjach gminnych i będą reprezentować naszą gminę 24 marca w Koluszkach.

Eliminacje powiatowe zakończyliśmy na miejscu III Jakuba Posima i VI Dagmaty Kotlickiej - Gratulujemy.