WOŚP 2016 | 8 stycznia 2016 |

24. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
Już kolejny raz nasze gimnazjum zorganizowało sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku 15 wolontariuszy z naszej szkoły zbierało pieniądze dla fundacji WOŚP. 8 stycznia 2016 r. odbyły się licytacje, podczas których można było wylicytować m.in. gadżety WOŚP, okazjonalny tort, fotel dyrektora szkoły i wiele, wiele innych. Jak co roku świetnie się bawiliśmy. Na zakończenie imprezy uczniowie rozegrali mecz towarzyski z nauczycielami – był to główny punkt programu, na który wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy. Liczył się duch walki i dobra zabawa, ku naszej radości uczniowie wygrali wszystkie trzy sety. Cóż pozostaje nam życzyć wszystkim nauczycielom mobilizacji do wspólnych treningów przed następnym starciem. Warto zaznaczyć, że wszystkie pieniążki zebrane w trakcie meczów trafiły do puszek wolontariuszy WOŚP.
W tym roku udało nam się zebrać kwotę: 6276,10 zł
-Licytacje 925.30