FERIE 2016 | 15-26 lutego 2016 |

Ferie 2016 upłynęły w gimnazjum aktywnie. Pierwszy tydzień to zajęcia sportowe połączone z wyjazdem na lodowisko.

Drugi tydzień łączył zajęcia z informatyki z zajęciami na sali gimnastycznej. Zainteresowanych spędzeniem czasu w szkole jak zawsze było sporo. W pracowni komputerowej uczniowie dzięki uprzejmości pana Krzysztofa Podlaskiego pracownika Uniwersytetu Łódzkiego, który użyczył nam zestaw klocków, mieli możliwość budowy i programowania robotów LEGO.

Dodoatkowo 24 lutego 2016r. wraz z PTTK Pabianice oraz MDK w Pabianicach wzięliśmy udział w zimowym rajdzie pieszym po terenie rezerwatu Molenda. Byliśmy na własnym terenie, więc nie baliśmy się, że zgubimy drogę. Na szczęście pogoda nam dopisała i mimo niekorzystnych dla nas prognoz, przeszliśmy całą trasę w wyśmienitych warunkach.