ŚWIĘTA ŚWIĘTA I PO ŚWIĘTACH| 22-23 grudnia 2015 |

Ostatnie dni grudnia to jak zwykle czas świątecznych spotkań. W tym roku tradycyjnie w naszym gimnazjum gościliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Wodzinie Prywatnym, a także naszych młodszych kolegów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Tuszynie. Spotkanie było podsumowaniem realizowanego jesienią przez hufiec ZHP programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła” finansowanego ze środków Łódzkiego Kuratora Oświaty. Były życzenia, dzielenie się opłatkiem oraz jasełka przygotowane przez uczniów gimnazjum. Nie zapomnieliśmy o przekazaniu przywiezionego przez instruktorów Betlejemskiego Światełka Pokoju. Dla wszystkich uczestników harcerze przygotowali paczki ze słodyczami i słodki poczęstunek.
22 grudnia w ostatnim dniu zajęć na szkolnej wigilii spotkali się uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszego gimnazjum. Po złożeniu życzeń przez Panią Dyrektor wszyscy z zainteresowaniem obejrzeli przygotowane pod opieką Pani Katarzyny Wodzińskiej jasełka w wykonaniu trzecioklasistów.
Tego dnia w kameralnej atmosferze odbyły sie również spotkania wigilijne w kasach. Był czas na życzenia, prezenty i wspólne kolędowanie.
Od 23 grudnia 2015 r. do 6 stycznia 2016 r. trwa wyjątkowo długa tegoroczna przerwa świąteczna.
Do zobaczenia w 2016 roku.