DZEŃ-WIECZÓR OTWARTY | 16 marca 2016 |

Wieczór "otwarty" dla wszystkich. Pod tym hasłem otworzono nasze gimnazjum dla wszystkich chętnych, którzy chcieli zobaczyć naszą szkołę. Uczniowie pod okiem nauczycieli prezentowali zaledwie małą próbkę wszystkich możliwych sposobów przekazywania wiedzy. Przechodząc przez poszczególne sale lekcyjne uczniowie podstawówki oraz ich rodzice dowiadywali się jak zabezpieczane są pieniądze oraz papiery wartościowe, jak z poszczególnych elementów elektronicznych powstaje radio, jak można pokolorować świat za pomocą chemii, jak wyglądają poziomice w geografii, jak zweryfikować, że zęby nie są z żelaza na biologii, matematyka nie jest taka straszna, historię da się lubić, a angielskiego można się uczyć śpiewająco i wiele innych ciekawostek.