PIERWSZE KROKI | 3 grudnia 2014 |

Od 1 grudnia 2014 r. w czasie długiej przerwy na sali gimnastycznej uczniowie naszej szkoły mogą uczestniczyć w zajęciach tanecznych. Prowadzone są one przez uczennice naszego gimnazjum, które od wielu już lat związane są z tańcem, biorąc udział w wielu turniejach tanecznych. W poniedziałki i środy, chętni mogą nauczyć się kroków do tańca nowoczesnego, natomiast wtorki i czwartki zarezerwowane są dla salsy. Zainteresowanie ze strony uczniów jest ogromne. Dziewczęta prowadzące zajęcia nie tylko uczą układów tanecznych i podstawowych kroków, ale po przez liczne demonstrowanie danego tańca, zwracają uwagę na technikę i właściwą postawę ciała. Jest to w naszej szkole nowa forma spędzania przerw, podczas których śmiało mogą wyginać ciało.