GOŚCIE Z AISEC | 22-26 września 2014 |

W dniach 22-26 września 2014 roku mieliśmy wielką przyjemność gościć członków organizacji AISEC z trzech krajów: Brazylii Marllona Gamę, Leonarda Viniciusa, Serbii Mariję Marković i Iranu Shaghayegh Bahrami. AISEC zrzesza studentów i niedawnych absolwentów interesujących się problemami otaczającego świata. Każdy członek ma możliwości poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności, wyjeżdzając na praktyki zagraniczne i zdobywając doświadczenie w 124 krajach. Nasi goście przyjechali do nas z odległych zakątków świata i sami wybrali sobie Polskę. Spędzili w naszym gimnazjum pięć dni, w czasie których mieliśmy okazję podszlifować nasz angielski. Studenci barwnie opowiadali o sobie i swoich ojczyznach. Warsztaty prowadzone przez nich cieszyły się dużym zainteresowaniem i wszyscy chętnie braliśmy w nich udział. Niektórzy z naszych gości nauczyli się kilku słów po polsku i spróbowali polskiego jedzenia w szkolnej stołówce. W czasie przerw nasi koledzy integrowali się z gośćmi, grając w siatkówkę. Zrobiliśmy sobie mnóstwo wspaniałych zdjęć, które będą nam przypominać razem spędzone miłe chwile. Naszych gości obdarowaliśmy drobnymi upominkami, które będą im przypominać Polskę. Mamy nadzieję na inne, tego typu, projekty w przyszłości.