DEBATA | 20 listopada 2014 |

W ramach realizacji zadań programu „WF z klasą” w dniu 20.11.2014 r. odbyła się w naszej szkole debata. Miała ona na celu poznanie opinii i potrzeb uczniów odnośnie organizacji zajęć wychowania fizycznego. Debata została połączona z obchodami Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka. Wcześniej uczniowie przygotowali urnę, do której można było wrzucać propozycje postulatów. Zostały one przedstawione podczas obrad Sportowego Okrągłego Stołu, który przygotowała i poprowadziła grupa uczniów pod kierunkiem pani mgr Izabeli Gluby . Do poruszanych problemów i próśb ustosunkowywali się nauczyciele, dyrektor i uczniowie. Wywiązała się dyskusja, z której wnioski zostały zapisane. Będą one będą sukcesywnie wdrażane.
tekst: I. Gluba