KONKURS FOTOGRAFICZNY | 12 czerwca 2014 |

Wyłonienie zwycięzców w konkursie fotograficznym było niezwykle trudne. Najwięcej prac dostarczyła kategoria wiekowa klas IV-VI szkół podstawowych. Natomiast w kategorii gimnazjum o podium decydowały pojedyncze punkty. Prace charakteryzowały się dużą rozpiętością tematyczną jak i jakością wykonanych fotografii co dodatkowo utrudniało podjęcie decyzji. Nagrodzone prace, a następnie pozostałe będzie można oglądać na wystawie fotograficznej w Gimnazjum nr 2 w Tuszynie, a następnie w MOK w Tuszyn Lesie.
Dyplomy i nagrody zostaną rozdane ZWYCIĘZCOM na uroczystościach zakończenia roku szkolnego w ich macierzystych szkołach.

Nagrodzone prace:

KATEGORIA KLASY I - III szkół podstawowych:

I miejsce: Natalia Milczarek SP 2 "Spacerkiem po lesie"

II miejsce: Natalia Milczarek SP 2 "Sójka"
III miejsce: Maksymilian Kubiak SP 1 "W chowanego z pajączkiem"

KATEGORIA KLASY IV - VI szkół podstawowych:

I miejsce: Michał Milczarek SP 2 "Przekąska wiewiórki"

II miejsce: Natalia Kotlicka SP 1 "Prawie jak Niagara"
III miejsce: Małgorzata Kacperska SP 2 "Jelonek"

KATEGORIA gimnazja:

I miejsce: Ingrid Jarzyńska Gm 2 "Pająk na rosie"

II miejsce: Anita Prekop Gm 2 "Biedronka"  II miejsce: Weronika Sujecka Gm 2 "Jaszczur"