NOC FILMOWA | 08 listopad 2013 |

Na początku roku szkolnego nasz samorząd składał propozycje działań i imprez, które chcielibyśmy, aby odbyły się w szkole. Jedną z nich była noc filmowa. Dzięki zaangażowaniu opiekuna S.U. pani Moniki Dulasińskiej oraz Pani Kamili Grochulskiej, życzenie spełniło się w nocy z 8 na 9 listopada 2013 r. Na tę jedną noc nasza szkoła zamieniła się w wielkie schronisko młodzieżowe. Oprócz wspólnego oglądania filmów jak zwykle był czas na tosty i słodkości. Ci, których rozpierała energia, albo nie odpowiadał repertuar mogli pograć w piłkę w sali gimnastycznej, albo po prostu pogadać z przyjaciółmi. Trzecioklasiści znaleŸli nawet czas na próbę programu, który przygotowali na Dzień Niepodległości. Trudne to chwile dla wychowawców i nauczycieli, którzy towarzyszyli uczniom przez całą noc, zapewniając im opiekę. Ale bardzo im dziękujemy i prosimy o więcej.

Copyright by www.nazwastronyy.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone. Grafika: d4u.pl - profesjonalne szablony