ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH | 05 grudzień 2013 |

Ślubowanie klas pierwszych. Tradycją jest, że 5 grudnia pierwszoklasiści przygotowują program artystyczny połączony z swoim ślubowaniem. W tym roku najmłodsi uczniowie zadziwili wszystkich oryginalnym pomysłem na ten dzień. Zaczęło się jak zawsze - uroczyście. W pierwszej części nasi nowi koledzy i koleżanki złożyli ślubowanie, póŸniej przedstawili swój program artystyczny, po czym głos zabrali: przedstawicielka klas pierwszych, przewodniczący szkolnego samorządu uczniowskiego oraz (w zastępstwie za Panią Dyrektor) pan Jacek Grąbkowski. W drugiej części reprezentacja każdej klasy musiała zmierzyć się z zadaniami przygotowanymi przez uczniów klas pierwszych.

Copyright by www.nazwastronyy.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone. Grafika: d4u.pl - profesjonalne szablony