DNI OTWARTE - SZYDŁÓW 2014 | 01 kwiecień 2014 |

1 kwietnia na zaproszenie Dyrekcji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych trzecioklasiści wraz z wychowawcami udali się do Szydłowa, gdzie w ramach drzwi otwartych zostali zapoznani z ofertą edukacyjną szkoły. Najpierw odwiedzili warsztaty. Dowiedzieli się, jak uczniowie przygotowują się do wykonywania zawodu, w jakich warunkach odbywają się praktyki, jakimi kwalifikacjami mogą poszczycić się absolwenci szkoły. Następnie trzecioklasiści obejrzeli wyposażenie pracowni szkolnych, a na koniec o szkole opowiadał pan dyrektor. Dla tych, którzy po zakończeniu edukacji, chcieliby posiadać konkretny zawód, ZSP w Szydłowie stanowi bardzo interesującą ofertę.

Copyright by www.nazwastronyy.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone. Grafika: d4u.pl - profesjonalne szablony